Trauma je součástí přirozeného fyziologického procesu, jemuž prostě nebylo umožněno, aby se ukončil. (Dr. Peter Levine)

Reference

Jitka, Stříbro

Kraniosakrální biodynamika mi velmi pomohla, když jsem se vrátila z dovolené od moře se zcela zatuhlými a velmi bolestivými zády, které mi v podstatě znemožňovaly normální život. Během 5-6 ošetření se záda nejen uvolnila a znovu rozhýbata a já jsem konečně přestala cítit bolest při každém pohybu, ale pokračování této péče mi umožnilo konečně začít rozplétat příčiny mých dloholetých zdravotních problémů se zády a pánví obecně. Děkuji Milanovi za jeho citlivý a empatický přístup.Pavlína Jančová, Plzeň

Za poslední půlrok se mi díky sérii ošetření kraniosakrální biodynamiky s Milanem velmi zkvalitnil život. Cítím daleko větší klid ve svém nitru a už od brzkého rána mám hodně tvůrčí energie. Vnímám, že jsem se přestala bát v situacích, ze kterých mi předtím cvakala brada. Odešlo napětí z břicha, které jsem cítila, když přišla nějaká konfrontace. Daleko jednodušeji se mi komunikuje můj názor a jsem díky tomu více sama sebou vevnitř i navenek. A to mě dělá svobodnou, autentickou a radostnou. Mám za sebou více než 10 ošetření a cítím, že v nich budu pokračovat. Je to zázrak a dar se položit do Milanovo rukou a být v jeho láskyplné přítomnosti..


Marian Plic, Plasy

Pokud ve svém životě potřebujete řešit nějaká traumata uložená hluboko v těle nebo změnit nějaké vzorce uvnitř sebe, mohu z vlastní zkušenosti doporučit velmi jemnou ale silnou terapii pomocí kraniosakrální biodynamiky a výborného terapeuta Milana Mašáta ze Stříbra

O kraniosakrální biodynamice jsem nevěděl vůbec nic ale pozitivní zkušenosti které jsem zaslechl mě přesvědčily,že ji mám vyzkoušet.
Hned první ošetření bylo velmi silné a od té doby nepochybuji o tom,že i když se zdánlivě z pohledu zvenčí neděje nic,ve skutečnosti se uvnitř děje hodně, i když možná nerozumíme tomu co přesně (každý to jistě vnímá jinak). Vím ale co cítím během ošetření a sleduji co to dělá se mnou po něm a za mě je to nejlepší způsob terapie jaký jsem kdy vyzkoušel. Potřebným prvkem je odevzdání se léčivému procesu a nejít do toho s rozumem a s očekáváním něčeho konkrétního, protože se stejně nakonec bude dít to,co má a to co je pro nás nejlepší. Kraniosakrální biodynamiku a především Milana tedy mohu od srdce doporučit a jsem moc vděčný že mi přišel do cesty.


Jana Güntherová, Horšovský Týn

Kraniosakrální biodynamika (zkráceně CSB)...
O kraniosakrální terapii jsem slyšela kdysi, lákala mně, ale nenastal její čas.. před časem jsem se dozvěděla o kraniosakrální biodynamice, bylo mi trošku naznačeno, že je to něco jiného než kraniosakrální terapie, že se spouští samoléčebné procesy těla jak na fyzické, tak nefyzické úrovni, že tělo samo si určí, co chce léčit, takže vy si můžete myslet, mám problém tam a tam a tak já tam půjdu a třeba mi to pomůže.. ale tělo se rozhodne jinak.. Můžete si představovat, co chcete.. nakonec zážitky na lůžku pod vedením zkušeného terapeuta, jakým Milan Mašát nadevší pochybnost JE!, mohou zasáhnout daalekoo za hranice vaší fantazie..
Jsem člověk, který se jen tak někomu do rukou nesvěří.. :-) čekám, až vycítím, že daný člověk, ke kterému mám jít, je ten, kterému si dovolím důvěřovat.. jsem člověk, který se například těžko uvolňuje do meditací, protože zřejmě potřebuji mít kontrolu nad tím, co se děje, což naznačuje strachy.. například strach z toho, co kdyby se mi něco stalo.. a nejen tohohle.. jsme plní strachů..
Přišel den a hodina kraniosakrální biodynamiky u Milana.. příjemné prostředí, příjemné povídání.. a pak samotná terapie.. ani ve snu by mně nenapadlo, že hned první ošetření CSB bude tak intenzivní, přičemž slovo intenzivní je veeelmi umírněnéé.. byla to záplava snad všech druhů bouří včetně tsunami..
Musím říct, že moje intuice o důvěře, kdy jsem se zcela odevzdala do rukou Milanových, nezklamala.. Přesvědčila jsem se na vlastní tělo i duši o tom, že Milan je naprosto profesionální terapeut, který dokáže až neuvěřitelně přesně "číst" vaše tělo, kdy v těch chvílích, kdy opravdu potřebujete dotek, stisk či přímo tlak v určitém místě, Milan reaguje snad téměř v té samé vteřině a položí jeho ruce přesně tam, kam potřebujete, aniž byste cokoliv slovně vyjadřovali..
Při tomhle mém prvním ošetření nastala i chvíle, kdy prostě teď už nemáte jinou možnost, než prožít, to co přišlo, protože víte, že nemůžete utéct.. nemůžete se zvednout z lehátka v tomhle stavu a odejít, nemůžete nic.. jen důvěřovat.. důvěřovat Milanovi.. odevzdat se, přijmout to, prožít to, nechat to projít skrze sebe a čekat, až to povolí..
Nikdy jsem nic takového nezažila.. smekám před touto metodou a před Milanem.. Můžu s naprostou jistotou a upřímně říct, že tohle je terapeut na svém místě!
Takže pokud jste došli ve svém životě k nějaké křižovatce, pokud cítíte, že je čas vyřešit traumata nebo změnit vzorce uložené hluboko ve vašem těle, můžete se s naprostou důvěrou svěřit do rukou Milanovi a metodě CSB.. A ještě důležitá poznámka.. pokud se terapie zúčastníte, a měli byste pocit, že to nic nedává, nic se neudálo a nic se neděje.. jsou to jen vaše myšlenky.. váš rozum, vaše ego.. nenechte se odradit od další návštěvy.. proces je spuštěn a je třeba ho dokončit.. věřte, že proces nastal, byť máte pocit, že se nic neděje.. Buďte trpěliví a neočekávejte!
S hlubokou úctou, pokorou a Láskou, Milane! 💖


Eva Fárová, Planá u Mariánských Lázní

Nevím jak to Milan dělá, 😉, jen vím, že mi jeho terapie pomáhá vrátit se zpět do běžného života plného pohybu a radosti . Milana doporučuji každému kdo se chce ve svém životě posunout někam dál. 😊


Zdeňka Šulcová, Planá u Mariánských Lázní

Skvělá terapie, u Milana se vždy cítím skvěle a v dobrých rukou.🙌 Terapie mi pomáhá k překonávání a zvědomování překážek uložených v mém těle. To následně vede k hladší a šťastnější na cestě životem. Děkuji a doporučuji.😁🙏❤️


Jana, Plzeň

Kouč a poradkyně

Milana jsem poznala v době, kdy trénoval "své umění" ještě v rámci výcviku,ale už v té době bylo více než patrné,že technika KB v jeho podání dokáže člověka posunout způsobem, který může být velmi intenzivní a přímý, ale záaroveň velmi ohleduplný. Jsem moc ráda, že jsem poznala Milana a rozhodně bych ho doporučila i dalším, kteří možná teprve váhají, zda do toho také jít.


Petr, Plzeň

Moje první setkání s kraniosakrální biodynamikou (KB) v Milanovo pojetí bylo něčím, co mi změnilo pohled na současný stav mého bytí a nastínilo novou životní etapu a směr. Milanovo zkušenosti a životní příběh byl pro mne cenným zdrojem informací a inspirací. Přeji mu mnoho spokojených a vědomých klientů, kteří dokáží ocenit jak potenciál KB, tak jeho citlivé, přímé a přesné terapeutické techniky.

© 2019 Kraniosakrální biodynamika "Ticho a klid" - Milan Mašát, Partyzánská 611, 349 01 Stříbro
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!