Duše ve stovkách tisících těl, vše jsem já, sám k sobě hovořím. Jako vlna se vzdouvám ve svém těle, moře a vlna - tatáž voda divoká. (Rúmí)

* Masáže *

Regenerační masáž + lifting kloubů

Ošetření svalů s prvky sportovní, klasické, hloubkové tkáňovéa a myofasciální masáže, možno do ní zahrnout i péči o tzv. spoušťové body bolesti.  Masáž je zakončena biodynamickým liftingem kloubů, který uvolní a pročistí všechny nejvíce zatěžované klouby vašeho těla.


Délka trvální: cca 60 - 150 min.

Reponace měkkých tkání + Breussova masáž

Jde o ošetření měkkých tkání v ob-lasti páteře a navazujících tkáňo-vých strukutur pomocí bodových dotyků podobných těm teflexním. Účinně vyplavuje a uvonuje napětí na páteři, zlepšuje pohyblivost, roz-pouští bolestívá místa. Je zakon-čena jemnou Breussovou masáží prováděnou bioolejem z třezalky, která účinně vyživuje a zvětšuje objem meziobratlových plo-tének.


Doba trvání: cca 75 min.

Manuální lymfodrenáž

Účinně aktivuje a rozproudí lymfatický systém - jednu z hlavních složek našeho imunitního systému, detoxikuje organismus, podporuje hubnutí a zmírňuje následky celulitidy. Je velmi doporučována jakožto regenerační péče po prodělané chřipce, viroze či angíně.


Doba trvání: 60 - 70 min.

© 2019 Kraniosakrální biodynamika "Ticho a klid" - Milan Mašát, Partyzánská 611, 349 01 Stříbro
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!